s1
s2
s3
s4

KONTAKT


KANAŁY WENTYLACJI I OGRZEWANIA

Bez względu na to, czy potrzebujesz naprawy istniejącego nieszczelnego kanału, czy zainstalujesz zupełnie nowy system kanałów w domu lub miejscu pracy, nie ma pracy zbyt dużej ani małej dla naszych wykwalifikowanych techników.

Nie pozwól, aby pieniądze przepłynęły przez pęknięcia

Jeśli szukasz załogi, która mogłaby wyprodukować estetycznie wyglądający odsłonięty system kanałów z ręcznie wykonanymi reduktorami i przejściami lub jeśli potrzebujesz prostego systemu mieszkalnego na poddaszu, będziesz zadowolony z naszej zadziwiającej jakości wykonania.

Satysfakcja gwarantowana

Nie zawiedziesz się z naszymi mistrzami metalu, nasza ekipa wykonuje jedne z najbardziej niezwykłych ręcznie robionych kanałów.

Jeśli jest to konieczne, możemy również zaizolować wszystkie potrzebne kanały i dokonać niezbędnych zmian w ich wyposażeniu.

Bądź bezpieczny i oszczędzaj pieniądze. Jeśli przewody mają nieszczelności lub wilgoć, mogą siać spustoszenie w systemie grzewczym i klimatyzacyjnym. Zmniejsz alergeny, oszczędzaj zmarnowane pieniądze i popraw swoją regulację temperatury. Zadzwoń do nas, aby przetestować twoje przewody dzisiaj. Zapisz teraz $$$!

Zadzwoń teraz, aby oszacować: 973-246-6298

1
2
3
4